Mobili draudzīgas mājas lapas

Mobili draudzīgas mājas lapas

Mobili draudzīgas lapas” skanēs daudziem ļoti interesanti.. vienkāršos vārdos tas nozīmē, ka mājaslapa ir draudzīga mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem. Dizains ir pielāgots, lai arī uz šīm ierīcēm mājas lapa attēlotos bez kļūdām un pareizi. Līdz šim mēs visiem klientiem esam domājuši par to, lai mājas lapa būtu redzama arī tiem, kas viņu apskata no jebkādās mobīlās ierīces, jo saprotam, ka vidēji 30-40% apmeklētāju ir tieši no šīm ierīcēm. Domājot par to uz priekšu Google šajās dienās izziņoja savu jaunāko atjauninājumu, kas ietekmēšot krietni vairāk mājaslapas nekā Google Panda atjauninājums, kas ietekmēja daudzas lapas. Turpmāk no 21.Aprīļa daudzas lapas var sagaidīt jūtamo kritumu mājas lapas apmeklējumā ja neatbilst jaunajiem noteikumiem vai tieši otrādi saņemt vairāk apmeklējumu ja konkurenti snauž, bet Jūsu lapai ir zaļā gaisma mobilitātē.

Šoreiz google ir ķērusies pie mobili ne-draudzīgo mājas lapu izķeršanas, kas mājas lapu novietos krietni zemāk nekā citas draudzīgās lapas vai neuzrādīs vispār. Šis atjauninājums ietekmēs visas mājas lapas visā pasaulē kas tiks meklētas izmantojot jebkādu mobilo ierīci.

Visiem mūsu klientiem esam pārbaudījuši mājas lapas un Jums ir laba ziņa – jūs esat gatavi atjauninājumam! Jums šis atjauninājums nāks tikai par labu, īpaši tad ja konkurenti vēl guļ un negrib pie sevis šos mobilos lietotājus. Ar tiem klientiem kam nepieciešami sīki labojumi esam jau sazinājušies, bet visas mūsu lapas ir izgājušas “Mobile friendly page testu” un saņēmušas zaļo gaismu startēt.

Citiem iesakam pārbaudīt savu mājas lapu vai esat gatavi šīm pārmaiņām, to var izdarīt šeit. Ja nesaņem zaļo gaismu sazinies ar mājas lapas izstrādātāju vai mums pēc palīdzības.

Un vēlreiz mūsu klientiem paziņojam, ka Jums viss ir sakārtots, uztraukumam nav pamata. 

SIA “WILD LION” – hsm.lv 

Rinalds Ažiņš-Bikars – uzņēmuma vadītājs

Add comment